Лозівської міської ради Харківської області"

Меню сайту

Наші досягнення

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи беруть участь у районних та обласних олімпіадах з навчальних предметів та МАН, де виборюють призові місця, є активними учасниками інтерактивних конкурсів: «Колосок», «Левеня», «Кенгуру», «Лелека», «Соняшник», дипломантами Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай себе, сій рід, свій народ», переможцями Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник», призерами обласного конкурсу «Комп’ютерної графіки та веб – дизайну», призерами та переможцями турнірів «Юний математик» та «Юний фізик». Учні навчального закладу беруть активну участь у районних заходах: виступах агітбригад, обласному конкурсі «Зроби життя безпечним» , спартакіаді «Спорт протягом життя», оглядах-конкурсах художньої самодіяльності. Команда школи є щорічним призером спартакіади «Спорт протягом життя».

За результатами районних олімпіад призові місця отримали такі учні: Ніколаєнко Н ( 11 клас) – англійська мова I місце, Косогор О (11 клас) -  англійська мова II місце, Помазан А -  математика II місце,  хімія, біологія  III місце, Козак Р (11 клас) , Чернявська Б, - I місце, Безручко Д, Винник В – II  місце, Недбайлова О –III  місце - трудове навчання. Конкурси знавців української мови ім П. Яцика серед учнів 1-4 класів та ім Т.Г. Шевченка серед учнів 5-11-х класів – III місце посіли Хомченко К ( 4 клас), Божко І ( 7 клас), яка є колишньою учасницею учнівських олімпіад для учнів початкової школи.  На районному етапові МАН I  місце посіла учениця 11 класу Чернявська Б  (вчитель Чернявська В.В.) та III  місце  учень 11 класу  Безручко Д (вчитель Писаренко О.М.)Учні початкової школи в рамках «Школи олімпійського резерву» посіли 1-ше місце з української мови (Помазан Р, 4 клас) та 1-ше місце з математики (Кудря В).  II місце в обласному конкурсі Комп’ютерної графіки та веб – дизайну посів учень 5  класу Доюровольський Максим. У конкурсі дослідницьких експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» переможцем стала учениця 6 класу Лазуренко К.,  II  місце в обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя» (номінація «Реферати» , молодша вікова категорія) посів учень 6 класу Боярський Н. Команда учнів старших класів перемогла на  районному  етапові XXV турніру «Юних фізиків»  та стала призером районного етапу турніру «Юних математиків». Команда футболістів Орільської ЗОШ посіла перше місце на першості з футзального футболу у лютому 2018,  команда юнаків-  перше місце  у першості району з волейболу, команда дівчат – друге місце у  першості району з волейболу

На обласному етапові Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів  учениця Чернявська Б. (11клас)  посіла  I  місце на олімпіаді з трудового навчання. Призером обласного етапу МАН став учень 11 кл. Безручко Д.