Вівторок, 19 Березня 2024, 10:27
Вітаю Вас Гість | RSS

Комунальний заклад "Орільський ліцей

Лозівської міської ради Харківської області"

Меню сайту

ОСОБЛИВОСТІ ЗНО-2016

Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики тестів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року. Характеристики фактично визначають, що представлятимуть собою тести ЗНО у 2016 році.

Зокрема, характеристики тестів містять інформацію:

  • про загальну кількість завдань кожного тесту,

  • час відведений для виконання кожного тесту,

  • форми завдань, що будуть використані при тестуванні,

  • схеми оцінювання кожної форми завдань та тесту в цілому,

  • інші особливості проведення ЗНО з кожного предмета.

У порівнянні з минулим роком, у характеристики тестів ЗНО внесено деякі зміни.

  • Тестова робота з хімії у 2016 році міститиме 50 завдань замість 54, при цьому час на виконання тесту не змінено. На виконання сертифікаційної роботи абітурієнтам буде відведено 150 хвилин.

  • Істотно зміниться форма проведення тесту ЗНО з історії України. Тест складатиметься з двох рівних частин. Результат виконання завдань першої частини, які охоплюватимуть період історії України ХХ ст. - початку ХХІ ст., буде зарахований як державна підсумкова атестація. Друга частина завдань тесту охоплюватиме період історії України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст. Результат виконання завдань першої та другої частини тесту (тесту в цілому) буде використовуватися абітурієнтами під час вступної кампанії до ВНЗ.

  • У зв’язку з проведенням державної підсумкової атестації з математики у формі ЗНО, завдання цього тесту також умовно поділено дві частини, бали за виконання яких будуть зараховані для ДПА та вступу до ВНЗ. Варто зазначити, що у 2016 році буде збільшено час на виконання тесту з математики зі 130 до 180 хвилин. При цьому кількість завдань тесту збільшено з 30 до 33.

  • Тест з української мови зберіг загальну кількість завдань. При його виконанні абітурієнтам буде запропоновано надати відповіді на 58 завдань. Разом з тим, на розв’язання усіх завдань тесту абітурієнтам буде надано більше часу. Тестування триватиме 180 хвилин замість 150. Результат виконання частини завдань тесту ЗНО з української мови і літератури, що мають відношення до мовних завдань, будуть зараховані як державна підсумкова атестація з української мови. Результат виконання всіх завдань тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

  • Інші тести зовнішнього незалежного оцінювання змін не зазнали.

До уваги абітурієнтів 2016 року!

У розділі «Підготовка до ЗНО» на сайті http://testportal.gov.ua/  розміщено характеристики сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з усіх предметів. 

Відповідно до  наказу Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 № 923 «Деякі питання проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» (із змінами) зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (ЗНО), в 2016 році проводитиметься з 05 травня до 10 липня.

Особи, які зареєструються для проходження ЗНО,  матимуть можливість скласти тести з таких предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, російської мови, французької мови. Кожен учасник ЗНО матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

Для всіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати ЗНО з української мови і літературизараховуватимуться як оцінки за підсумками державної підсумкової атестації, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Також як результати ДПА зараховуватимуться результати складання тестів із математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).

У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.

Кожен учасник ЗНО  має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:

  • Українська мова і література

  • Історія України

  • Математика

  • Біологія

  • Географія

  • Фізика

  • Хімія

  • Англійська мова

  • Іспанська мова

  • Німецька мова

  • Російська мова

  • Французька мова

Програми зовнішнього незалежного оцінювання із усіх предметів розміщені в розділі «Підготовка до ЗНО».

Державна підсумкова атестація з української мови, історії України та математики

Для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).

 Встановлення «порогового бала»

Для визначення результатів ЗНО-2016 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.

Детальніша інформація про метод визначення експертами «порогового бала» подана в статті Валерія Бойка «Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання: старі проблеми та нові перспективи».

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz